logo

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli dla klientów indywidualnych, komercyjnych i inwestorów. Możesz u nas zamówić sam projekt (stacjonarnie bądź zdalnie) a także jego realizację.

biuro@zulo.pl

Wizualizacje sprzedażowe

HomeWizualizacje sprzedażowe

Pokażemy najlepszą stronę Twojego mieszkania

Wizualizacje wnętrz dla deweloperów, inwestorów i pośredników

Sprzedajesz nieruchomość?

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, celnym trafieniu w odpowiednią grupę odbiorców i pokazaniu wszystkich zalet nieruchomości, bez jej remontowania — wizualizacjenarzędziem, który pomoże Ci to osiągnąć.

Wizualizacje wnętrz wysokiej jakości pozwalają 3x zwiększyć ilość zapytań o inwestycję ze stron internetowych. Dzięki nim Twoi potencjalni klienci łatwiej wyobrażą sobie siebie w przestrzeni, oszacują skalę lokalu, proporcje i odległości.

W pracowni zajmujemy się przygotowywaniem wizualizacji, które można wykorzystać na portalach ogłoszeniowych, stronach internetowych, materiałach reklamowych czy w social media.  Pięknie urządzone wnętrze to klucz wzbudzenia zainteresowania klientów.

Wizualizacje wnętrz przygotowujemy w wybranym przez inwestora stylu. Mamy dużą bazę modeli 3D, dzięki czemu możemy stworzyć praktycznie dowolną aranżację.

Pracujemy w oparciu o otrzymane wymagania, projekty i sugestie inwestora. W przypadku gdy inwestor nie posiada projektu i trudno mu określić wytyczne – pomagamy wszystko zaaranżować.

Przygotowujemy również rzuty 3D całego mieszkania, który wlepszy sposób, niż zwykłe rzuty, pokazuje rozkład mieszkania.  Można je umieścić w materiałach reklamowych, aby jeszcze lepiej ułatwić kupującemu podjęcie decyzji.

Jak wygląda proces przygotowywania wizualizacji?

Przygotowując wizualizacje chcemy, aby pokazywały coś więcej, niż tylko budynek. Chcemy przekazać Ci narzędzie, które ułatwi  sprzedaż nieruchomości i porozumienie się z potencjalnym klientem. Wiemy jak ważny jest czas, stąd wszystko przygotowujemy według opracowanego planu:

Omówienie mieszkania i wybranie stylu wnętrz

Przygotowanie planu wizualizacji

Przygotowanie próbnych wizualizacji i wprowadzanie ostatecznych poprawek

Finalne ujęcia, gotowe do umieszczenia na stronie internetowej, materiałach reklamowych i w social media

Zobacz galerię wizualizacji

Porozmawiajmy o Twojej nieruchomości!

Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę, aby dowiedzieć się jak możemy pomóc Ci sprzedać Twoją nieruchomość.

Oprócz wizualizacji, przygotowujemy również:

Koncepcje aranżacji mieszkania lub całego budynku. Nie masz pomysłu co zrobić z daną nieruchomością? Chcesz maksymalnie wykorzystać jej potencjał? A może wahasz się które rozwiązanie jest lepsze? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania, przygotowując dopasowany plan aranżacji.

Chcesz wykończyć lub wyremontować nieruchomość i potrzebujesz dokładnego planu, który pokaże Ci i ekipie jak działać? Przygotujemy dla Ciebie pełny projekt wnętrza, który oszczędzi Twój czas spędzony na zakupach i tłumaczeniu fachowcom, co mają zrobić. Wszystko w oparciu o otrzymane od Ciebie wytyczne i określony budżet.

Zastanawiasz się, w którą stronę ruszyć z nieruchomością? Szukasz sposobu na zwiększenie jej potencjału i argumentów sprzedażowych? Umów się na konsultację, a dokładnie przeanalizujemy Twój przypadek i w oparciu o nasze doświadczenie podpowiemy, co warto dalej zrobić.