Spełniamy marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu Twojego domu

Projekt indywidualny

Najważniejsza jest rozmowa

to od niej zaczynamy tworzyć wnętrze

Realizujemy projekty indywidualne dla osób, które marzą o pięknym i funkcjonalnym domu lub mieszkaniu, dopasowanym do swoich potrzeb. Projektujemy wielu stylach, jednak najbardziej specjalizujemy się w stylu angielskim, rustykalnym, nowoczesnym oraz eklektycznym.

Naszą współpracę z projektem zaczynamy od dokładnego  poznania potrzeb i upodobań mieszkańców. Pomaga nam to w określeniu stylistyki wnętrza i jednocześnie stwarza przestrzeń do twórczej kreacji. Dlatego podczas pierwszej rozmowy projektant porusza wiele kwestii z zakresu projektowania i urządzania wnętrza, jak również prosi o wybór najbliższych aranżacji.

Wierzymy w to, że najważniejszym elementem dobrego projektu jest porozumienie. Zależy nam na tym, aby inwestor był świadomy podejmowanych wyborów. Dlatego każdej współpracy towarzyszą nam Złote Zasady Współpracy.

Zobacz także nasze metamofrozy

Jesteśmy do dyspozycji

Na każdym etapie projektowania.

Każdy projekt składa się z trzech etapów opracowanych na podstawie systemu autorskiego Z.U.L.O. Pierwszym z nich jest opracowanie 3 koncepcji i wybór ostatecznej. Na jej podstawie przygotowujemy pełny projekt.

Kolejnym etapem jest przygotowanie pełnego projektu całości, który zawiera wszystkie rzuty branżowe, niezbędne do wykonania prac. Następnie projektów szczegółowych kuchni, łazienki, mebli oraz części tego wymagających.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i wprowadzeniu ostatecznych zmian dotyczących poszczególnych części domu/mieszkania przygotowujemy wizualizacje, które w 95% oddają to, jak pomieszczenie będzie wyglądało na żywo. Jest to możliwe dzięki dokładnemu odwzorowaniu glelokalizacji domu/mieszkania w programie.

Do projektu możliwe jest przygotowanie pełnej listy zakupowej, zawierającej wszystkie elementy jakie trzeba zakupić do wykończenia. Lista uwzględnia wiele różnych rzeczy, między innymi koszty dostawy i czas oczekiwania na produkt.

Dla osób chcących pełnego wsparcia służymy pomocą podczas nadzoru autorskiego, gdzie przeprowadzamy inwestycję od A do Z.

Etapy naszej pracy

Poznaj w jaki sposób realizujemy każdy projekt:

01

Spotkanie

Zanim przystąpimy do pierwszych koncepcji, proponujemy spotkanie, podczas którego poznamy Twoje oczekiwania.

02

Inwentaryzacja

Wizyta przedremontowa w domu bądź mieszkaniu. Podczas inwentaryzacji przejdziemy do zapoznania się z dokumentacją architektoniczną i pobrania rzeczywistych wymiarów, a także zrobienia dokumentacji zdjęciowej.

03

Projekt wstępny

Na podstawie inwentaryzacji przygotujemy kilka propozycji układu funkcji, zawierających akcenty kolorystyczne oraz materiały wykończeniowe (tzw. moodboardy).

04

Przygotowanie projektu ogólnego

Po zatwierdzeniu ostatecznej koncepcji przystępujemy do przygotowania projektu ogólnego, który pozwala spojrzeć na całe mieszkanie i zastanowić się nad wszystkimi pracami.

05

Projekty szczegółowe

Kolejnym krokiem jest wykonanie projektów szczegółowych, które zawierają w powiększonej skali rysunki najbardziej wymagających miejsc.

06

Wizualizacje

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i wprowadzeniu ostatecznych zmian dotyczących poszczególnych części domu/mieszkania przygotowujemy wizualizacje, które w 95% oddają to, jak pomieszczenie będzie wyglądało na żywo.

07

Lista zakupowa

Na podstawie projektu przygotowujemy pełną listę zakupową, która zawiera potrzebne materiały wykończeniowe, a także wyposażenie.

08

Omówienie projektu z ekipą remontową

Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych cały projekt omawiamy z ekipą remontową, aby sprawnie i bezproblemowo wykonać wszystkie prace.

09

Nadzór nad projektem (opcjonalnie)

Na końcu procesu projektowego wykonujemy autorski nadzór nad projektem. Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostało wykonane poprawnie.

Łukasz Łopuch

Łukasz Łopuch

Inwestor w nieruchomości

We współpracy z Zulo Design cenię szybki kontakt mailowy oraz szczegółowo przeprowadzoną inwentaryzację na początku projektu.

Konrad de Lehenstein- Filip

Konrad de Lehenstein- Filip

Luminis Oświetlenie

Joanna Jaceniuk nie tylko jest ekspertem w swojej dziedzinie, ale także potrafi przekazać swoją wiedzę innym i to w bardzo ciekawy sposób. Jako architekt wnętrz projektuje oryginalne i niesamowite wnętrza, oszczędzając przy tym klientom dużo pieniędzy oraz czasu.

Małgorzata Wierzbicka

Małgorzata Wierzbicka

Saule Consulting

Jeśli planujesz zakup, urządzenie mieszkania lub biura skorzystaj z usług Asi. Nie stać Cię na stratę czasu i pieniędzy. Asia daje Ci swoje doświadczenie, projekt „uszyty na miarę” i ogromną wiedzę.

Martyna Biernacka

Martyna Biernacka

Asia jest profesjonalistką w każdym calu. Przy współpracy z nią jestem przekonana, że przestrzeń będzie idealnie dopasowana do moich oczekiwań, stworzy „moje miejsce”, które będzie dla mnie prawdziwym domem. Projektowała nam mieszkanie, i już wiem, że gdy w nadchodzącym roku będę budować dom, Asia będzie elementem obowiązkowym w naszym planie.

Umów się na krótką rozmowę

lub napisz do nas

Wybierz terminNapisz do nas

Pozostałe usługi:

Umów się na krótką rozmowę