Projekt indywidualny

Najważniejsza jest rozmowa

to od niej zaczynamy tworzyć wnętrze

Na samym początku najbardziej zależy nam na poznaniu upodobań i oczekiwań Inwestorów. Pomaga nam to w określeniu stylistyki wnętrza i jednocześnie stwarza przestrzeń do twórczej kreacji. Stąd też podczas pierwszej rozmowy wspólnie analizujemy różne style oraz prosimy o wybór najbliższych aranżacji.

Najważniejszym elementem dobrego projektu jest porozumienie. Zależy nam na tym, aby Inwestor był świadomy podejmowanych wyborów. Dlatego zanim rozpoczniemy współpracę, wysyłamy pakiet najważniejszych informacji.

Kolejnym etapem współpracy są wizualizacje i rzuty architektoniczne, niezbędne do wykonania projektu. W nich można znaleźć zarówno osobny projekt kuchni, łazienki jak również projekty mebli na zamówienie (jeśli takie zostały stworzone na potrzeby projektu). Do całości dołączamy specyfikację materiałową, która ułatwia porozumiewanie się z wykonawcami i zrobienie zakupów.

Jesteśmy do dyspozycji

Na każdym etapie projektowania.

Umów się na krótką rozmowę

lub napisz do nas

Wybierz terminNapisz do nas

Łukasz Łopuch

Łukasz Łopuch

Inwestor w nieruchomości

We współpracy z Zulo Design cenię szybki kontakt mailowy oraz szczegółowo przeprowadzoną inwentaryzację na początku projektu.

Related Services:

 

Umów się na krótką rozmowę