Konsultacja z wystroju wnętrza

Dla Ciebie

Konsultacja z wystroju wnętrza

Jeśli chcesz zmienić wystrój swojego domu lub mieszkania bez przeprowadzenia remontu, lub jeśli zależy Ci na lepszej organizacji przestrzeni, albo potrzebujesz porady przed wizytą wykonawców- proponujemy Ci godzinną konsultację, podczas której nasz projektant:

  • Oceni układ mieszkania (także przed remontem) i ułoży wizję mieszkania po remoncie: kolory, meble, dodatki, rozwiązania architektoniczne;
  • Pokaże Ci jakie metody oszczędzające przestrzeń zadziałają u Ciebie;
  • Wskaże najlepsze rozwiązania oraz podpowie na co zwrócić uwagę podczas remontu;
  • Jeśli jesteś inwestorem, to dobierze dla Ciebie wystrój pod konkretną grupę docelową oraz wskaże Ci rozwiązania, które przyciągną najlepszych najemców;
  • Dostarczy Ci inspiracji w zakresie mebli i dodatków, a także zaproponuje rozwiązania w zakresie przygotowania mieszkania do sprzedaży lub wynajmu (home staging).

Korzystając z doradztwa zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci:

  • dobrać odpowiednie dodatki do Twojego wnętrza;
  • przygotować się na wizytę ekipy remontowej;
  • zyskać nawet 2x więcej chętnych na Twoje mieszkanie!

Wybierz

Najlepszą dla Ciebie formę konsultacji


Cena 350 zł/h

Konsultacja online składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich prosimy o przesłanie w wiadomości e-mail rzutu architektonicznego oraz zdjęć pomieszczeń, które chcą Państwo z nami skonsultować. Następnie w wyznaczonym terminie rozmawiamy o problemach i rozwiązaniach, za pośrednictwem aplikacji Skype.


350 zł/ h + koszty dojazdu

Cena obejmuje wizytę projektanta na miejscu oraz godzinną konsultację. Podobnie jak podczas konsultacji online, prosimy o przygotowanie rzutu architektonicznego oraz wszystkich możliwych pytań.

Zapraszam Cię na godzinę konsultacji podczas której wspólnie zastanowimy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla Twojego mieszkania

Joanna Jaceniuk Napisz do nasUmów się na konsultację

Wspólnie zaplanujemy Twoje wnętrze

Stosując najlepsze rozwiązania.

Ocenimy układ mieszkania

Wymyślimy, jak najsprytniej oszczędzić przestrzeń

Pokażemy, gdzie szukać materiałów i inspiracji

Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na krótką rozmowę

lub napisz do nas

Wybierz terminNapisz do nas

Maciej Bis

Maciej Bis

Inwestor w nieruchomości

Właścicielka studia, pani Joanna, zapewnia ciągłe dążenie do perfekcji, dbałość o detale i zgodność projektu z prawem budowlanym, co w przypadku lokali inwestycyjnych jest kluczowe.

Tak możemy Ci pomóc:

Umów się na krótką rozmowę