logo

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli dla klientów indywidualnych, komercyjnych i inwestorów. Możesz u nas zamówić sam projekt (stacjonarnie bądź zdalnie) a także jego realizację.

biuro@zulo.pl

Archive

Kuchnia na jednej ścianie, z jednej strony ograniczona kominem wentylacyjnym, a z drugiej ścianą. Jak sprawić, aby wszystko wyglądało schludnie i jednakowo? W tym przypadku cały komin wentylacyjny został pomalowany na ten sam kolor jak szafki kuchenne. Dzięki temu udało się uzyskać efekt całości.

Nie zawsze jest łatwo pomieścić w malej łazience zarówno dorosłych jak i dwójkę małych dzieci. Do tego przy takiej konfiguracji nie zawsze jest łatwo zachować schludny wygląd całości. W tym przypadku duża szafka pod umywalką i szafka nad zabudową WC sprawiają, że miejsca do przechowywania jest zacznie więcej.

To mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o kobiecie, która po całym dniu pracy chce wrócić w do swojego, spokojnego miejsca. Jasna kuchnia, połączona z salonem dzięki odpowiednim odległością wydaje się przestronna i wygodna. Mimo, że mieszkanie ma niecałe 31 m2, to wszystko się w nim jest w stanie pomieścić.