Opinie

Maciej Bis

Maciej Bis

Inwestor w nieruchomości

Właścicielka studia, pani Joanna, zapewnia ciągłe dążenie do perfekcji, dbałość o detale i zgodność projektu z prawem budowlanym, co w przypadku lokali inwestycyjnych jest kluczowe.

Małgorzata Wierzbicka

Małgorzata Wierzbicka

Saule Consulting

Jeśli planujesz zakup, urządzenie mieszkania lub biura skorzystaj z usług Asi. Nie stać Cię na stratę czasu i pieniędzy. Asia daje Ci swoje doświadczenie, projekt „uszyty na miarę” i ogromną wiedzę.

Łukasz Łopuch

Łukasz Łopuch

Inwestor w nieruchomości

We współpracy z Zulo Design cenię szybki kontakt mailowy oraz szczegółowo przeprowadzoną inwentaryzację na początku projektu.

Konrad de Lehenstein- Filip

Konrad de Lehenstein- Filip

Luminis Oświetlenie

Joanna Jaceniuk nie tylko jest ekspertem w swojej dziedzinie, ale także potrafi przekazać swoją wiedzę innym i to w bardzo ciekawy sposób. Jako architekt wnętrz projektuje oryginalne i niesamowite wnętrza, oszczędzając przy tym klientom dużo pieniędzy oraz czasu.

Adam Grzesik

Adam Grzesik

Biznes MBA

Dotychczas uważałem, że architekt to zbędny wymysł. W końcu można samemu sobie wszystko zaplanować. Po rozmowie z Joanną zrozumiałem, że NIE STAĆ mnie na rezygnację z architekta. Dobry architekt z systemem (Joanna ma system D.O.M) pozwoli mieszkać pięknie, przyjemnie i wyjątkowo, a to wszystko i tak w cenie którą płaci się za remont. Szacun!

Martyna Biernacka

Martyna Biernacka

Asia jest profesjonalistką w każdym calu. Przy współpracy z nią jestem przekonana, że przestrzeń będzie idealnie dopasowana do moich oczekiwań, stworzy „moje miejsce”, które będzie dla mnie prawdziwym domem. Projektowała nam mieszkanie, i już wiem, że gdy w nadchodzącym roku będę budować dom, Asia będzie elementem obowiązkowym w naszym planie.

Michał Januszczak

Michał Januszczak

pokoj-do-wynajecia.pl

Asia gwarantuje, że przestrzeń w której mieszkasz stanie się miejscem do którego będziesz wracać z przyjemnością.

Monika Krasicka- Krzyczmonik

Monika Krasicka- Krzyczmonik

Pośrednik nieruchomości, właściciel Golden Estate

Uwielbiam pracować z ludźmi od których bije na kilometr pasja do tego, co robią. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.

Umów się na krótką rozmowę