logo

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli dla klientów indywidualnych, komercyjnych i inwestorów. Możesz u nas zamówić sam projekt (stacjonarnie bądź zdalnie) a także jego realizację.

biuro@zulo.pl

O nas

HomeO nas

Z miłości do pięknych wnętrz.

Zulo Design to miejsce, w którym wartości estetyczne i kreatywność spotykają się z marzeniami klienta. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni idealnie dopasowanych, zachwycających i takich, które odpowiadają na wszystkie potrzeby naszych inwestorów. Wszystkie projekty, zarówno indywidualne jak i inwestorskie, wykonujemy ze szczególną starannością o każdy szczegół.
Dodatkowo pracujemy nad aranżacją i przebudową lokali oraz obiektów inwestycyjnych, przeznaczonych na późniejszą sprzedaż bądź wynajem. Ze szczególną starannością doradzamy i wskazujemy najlepsze rozwiązania, oparte o przepisy prawa budowlanego i wymagania klienta.
O nas

Nasza specjalność Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem domów, mieszkań, a także pojedynczych przestrzeni (takich jak np. kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy). Dodatkowo pracujemy nad aranżacją i przebudową obiektów inwestycyjnych, przeznaczonych na późniejszą sprzedaż bądź wynajem.

W Zulo Design pomagamy inwestorom w przeprowadzeniu remontu, dobraniu najlepszych materiałów, a także wskazujemy miejsca ich potencjalnego zakupu.

O nas

Dobry projekt, to zadowolenie klienta

To co nas wyróżnia, to przekonanie, że każde wnętrze opowiada historię swojego mieszkańca. Stąd też projektując najpierw słuchamy, a potem znajdujemy najciekawsze, pełne kreatywności rozwiązania. Wierzymy w to, że każdy zasługuje na wyjątkowe wnętrze.


Wierzymy, że:

  • Projektowanie wnętrz to spełnianie marzeń naszych klientów.
  • Kluczowym elementem spełniania marzeń jest bezpieczne doprowadzenie ich do realizacji.
  • Precyzja ze szczyptą kreatywności pozwala uzyskać najlepsze realizacje.


O nas

Kiedy projektuję…

to skupiam się przede wszystkim na dopasowaniu rozwiązań pod osobę, która później będzie korzystała z projektowanego wnętrza. Pomaga mi w tym szczegółowa lista pytań przy pierwszym spotkaniu. Następnie w oparciu o autorski system Z.U.L.O razem z zespołem przygotowujemy projekt zawierający wszystkie niezbędne rzuty branżowe. Dzięki temu mam pewność, że realizacja pomysłów będzie lepsza niż wszyscy zakładaliśmy.

Zapraszam do Zulo Design – miejsca nietuzinkowych pomysłów.