logo

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli dla klientów indywidualnych, komercyjnych i inwestorów. Możesz u nas zamówić sam projekt (stacjonarnie bądź zdalnie) a także jego realizację.

biuro@zulo.pl

F.A.Q.

HomeF.A.Q.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najczęściej zadawanych pytań


Konsultacja kosztuje od 350 do 800 złotych brutto, w zależności od jej formy. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://www.zulo.pl/services/konsultacja/

Wszystko zależy od powierzchni inwestycji i wybranej formy współpracy. Projekt mieszkania do 62 m2 standardowo przygotowujemy w ciągu 2 tygodni od złożenia zamówienia.

Koszt projektu zależy od Twoich oczekiwań i zakresu prac. W przypadku projektu indywidualnego cenę proponujemy po poznaniu wszystkich informacji, najczęściej przy pierwszym spotkaniu. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy i zobaczymy jak możemy Ci pomóc. Wejdź na, aby zarezerwować termin https://appoint.ly/s/biuroenVsby5wbA==/rozmowa . Rozmowa jest niezobowiązująca.

Na cenę projektu wpływa metraż projektowanego wnętrza, a także zakres planowanych prac.

W podstawowej formie projekt zawiera: inwentaryzację przeprowadzoną osobiście przez projektanta w mieszkaniu klienta, 3 wstępne koncepcje układu funkcji, rzuty zawierające o wyburzeniach. rzuty elektryki, układ podłóg, układ sufitów podwieszanych, osobny projekt kuchni i łazienki w skali 1:20.

Jeśli inwestujesz w wynajem albo w modelu zakup-remont-sprzedaż, napisz do nas. Prześlemy Ci wszystkie konkrety.

Potrzebujesz samej wizualizacji? Pomożemy! Potrzebne będą rzuty architektoniczne albo zaproszenie nas na wykonanie pomiarów.

Realizujemy projekty w różnych częściach Polski, zawsze jednak opierając je na własnoręcznie przeprowadzonej inwentaryzacji. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie wymiary są prawdziwe i zgodne z rzeczywistością. Jeżeli nie ma możliwości przeprowadzenia inwentaryzacji osobiście (czyli bardzo rzadko), bazujemy na dostarczonych przez klienta rzutach architektonicznych. Jednak w takim przypadku nie bierzemy odpowiedzialności za możliwe błędy, wynikające z niedokładnych pomiarów.
[siteorigin_widget class=”Interico_Feature_Box”][/siteorigin_widget]

Masz więcej pytań? Umów się na krótką rozmowę

lub napisz do nas

Wybierz terminNapisz do nas