logo

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i mebli dla klientów indywidualnych, komercyjnych i inwestorów. Możesz u nas zamówić sam projekt (stacjonarnie bądź zdalnie) a także jego realizację.

biuro@zulo.pl

Archive

Asia jest profesjonalistką w każdym calu. Przy współpracy z nią jestem przekonana, że przestrzeń będzie idealnie dopasowana do moich oczekiwań, stworzy „moje miejsce”, które będzie dla mnie prawdziwym domem. Projektowała nam mieszkanie, i już wiem, że gdy w nadchodzącym roku będę budować dom, Asia będzie elementem obowiązkowym w naszym planie.

Dotychczas uważałem, że architekt to zbędny wymysł. W końcu można samemu sobie wszystko zaplanować. Po rozmowie z Joanną zrozumiałem, że NIE STAĆ mnie na rezygnację z architekta. Dobry architekt z systemem (Joanna ma system D.O.M) pozwoli mieszkać pięknie, przyjemnie i wyjątkowo, a to wszystko i tak w cenie którą płaci się za remont. Szacun!

Jeśli planujesz zakup, urządzenie mieszkania lub biura skorzystaj z usług Asi. Nie stać Cię na stratę czasu i pieniędzy. Asia daje Ci swoje doświadczenie, projekt „uszyty na miarę” i ogromną wiedzę.

Joanna Jaceniuk nie tylko jest ekspertem w swojej dziedzinie, ale także potrafi przekazać swoją wiedzę innym i to w bardzo ciekawy sposób. Jako architekt wnętrz projektuje oryginalne i niesamowite wnętrza, oszczędzając przy tym klientom dużo pieniędzy oraz czasu.

Właścicielka studia, pani Joanna, zapewnia ciągłe dążenie do perfekcji, dbałość o detale i zgodność projektu z prawem budowlanym, co w przypadku lokali inwestycyjnych jest kluczowe.